Wielkim sukcesem modelarzy z Akademii LEONARDO zakończyły w piątek Mistrzostwa Świata Modeli Kosmicznych w Rumuńskim Buzau w dniach 02-08.10.2021. Polska wystawiła 24 osobową reprezentację, w której było dziesięciu naszych zawodników – czterech juniorów i sześciu seniorów. W pierwszym dniu odbyła się atestacja silników i ceremonia otwarcia, której kulminacyjnym punktem były pokazy lotnicze armii rumuńskiej.


